Kurumsal

Türkiye’nin uluslararası gayrimenkul satışlarında öncü bir ülke konumunda yer alması ve uluslararası yatırımların cazibe merkezi olması için çalışmalar yürütmek amacıyla yola çıkan GİGDER, bu misyonuna paralel olarak iki aylık periyotlarla yayınlanacak bir dijital dergi çalışması başlattı.

İngilizce – Türkçe yayınlanan dijital dergi, Türkiye gayrimenkul sektörüyle ilgili en doğru ve güncel verileri paylaşmanın yanı sıra söz konusu sektörle ilişkili olan inşaat, sağlık, turizm, eğitim gibi pek çok alandaki yenilikleri, güncel haberleri ve proje bilgilerini de okurlarıyla buluşturuyor.

Dergide; Türkiye ekonomisi, gayrimenkul sektörü ve uluslararası yatırımcı davranışları yanında, Türkiye’deki yaşam koşulları ve ülkemizde yaşamanın avantajları hakkında bilgilere de yer veriliyor. Böylece hedef kitleye Türkiye’de yaşam hakkında gerekli tanıtım ve bilgilendirme yapılarak, uluslararası gayrimenkul satışının artırılması hedefleniyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün, yurt dışındaki tanınırlığını artırarak olası iş birliklerine hizmet etmek ve farklı bölgelerden yatırımcıları ülkemize çekmek, “Explore Turkish Realty” dergisinin en önemli misyonu olarak karşımıza çıkıyor.